نام کامل:مالک سایت,نام مستعار:عنوان سایت.آدرس سایت:www.www.abadanpg.com.همکاران:espako.com
5 از 5
ورود

اوج مصرف برق کشور بیش از 16 برابر افزایش یافته است

به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، رضا اردکانیان در جریان سفر کاروان ندبیر و امید به استان گلستان با حضور در شورای اداری شهرستان‌های مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش این استان به تشریح دستاوردهای صنعت آب و برق پس از پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و افزود: در حالی که جمعیت کشور نسبت به ابتدای انقلاب حدود 2/25 برابر شده است ولی با این وجود ظرفیت نصب شده نیروگاهی ما 11 برابر افزایش یافته و به بیش از 80 هزار مگاوات رسیده است.

وی ادامه داد: طول شبکه‌های برق در این مدت 11/3 برابر، ظرفیت پست‌‌های برق نسبت به ابتدای انقلاب 14 برابر و تعداد ترانسفورماتورهای توزیع بیش از 27 برابر، اوج مصرف برق بیش از 16 برابر و میزان روستاهای برخوردار از نعمت برق 13 برابر شده است.

طراحی سایت

تاریخ انتشار خبر: 1397/10/24

افزایش پنج هزار کیلوولت آمپر به ظرفیت شبکه برق شمال شرق اهواز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، مدیرامور برق منطقه پنج اهواز خبر داد: به منظور بهبود کیفیت ولتاژ مشترکین، نسبت به اندازهگیری میزان بار ترانسفورماتورها اقدام و در راستای بهره‌مندی شهروندان از خدمات مطلوب برق، پنج هزار و 285 کیلوولت آمپر به ظرفیت شبکه برق مناطق تحت پوشش این امور اضافه شده است.

وی ادامه داد: با توجه به محدود بودن زمان سرویس و اورهال شبکه برق بدلیل طولانی بودن دوره گرما، بخش زیادی از کار در ماههای خنک سال انجام می شود که در سه ماهه پاییزسال جاری در نقاط مختلف 16 ترانس جدید شامل هفت دستگاه 400 کیلوولت، 6 دستگاه 315 ولت و سه دستگاه ترانس 250 کیلوولت آمپر و همچنین تعداد 70 اصله پایه و بیش از سه هزار و 600 متر شبکه فشار متوسط نصب و احداث شده است.

طراحی سایت

تاریخ انتشار خبر: 1397/10/02


اولین همایش تخصصی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل صنعت برق حرارتی خوزستان به میزبانی نیروگاه رامین برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین: در اولین همایش تخصصی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل صنعت برق حرارتی خوزستان با حضور مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل صنعت برق حرارتی کشور، مدیر کل حراست استانداری خوزستان، مدیر کل پدافند غیرعامل استان خوزستان وفرماندار باوی و دیگر مدیران عامل نیروگاههای حرارتی خوزستان در نیروگاه رامین برگزار گردید.

اهداف این همایش اشاعه فرهنگ سازمانی در عرصه پدافند غیر عامل، آشنایی با الزامات ورویکردهای نوین در بحران بمنظور توانمندسازی و افزایش پایداری در عرصه تولید برق حرارتی عنوان گردید.

موضوعات اصلی این همایش توسط دکتر محمد بهمئی از مدرسین توانمند عرصه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل ارائه گردید.

تاریخ انتشار خبر : 1397/10/29